1 Plan postępowań o udzielenie zamówień na rok 2020
2 Zaproszenie do złożenia oferty na odnowienie licencji dla urządzeń Fortigate 300E oraz Fortigate 100E na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku
3 Ogłoszenie o zamówieniu na dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i faksów (tonery, tusze, etykiety i taśmy) na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
4 Zaproszenie do złożenia oferty na zakup licencji na oprogramowanie do anonimizacji dokumentów na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku
5 Ogłoszenie o zamówieniu na usługę dozoru oraz ochrony osób i mienia w obiekcie Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
6 Ogłoszenie o zamówieniu na dostawę licencji oprogramowania na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
7 Ogłoszenie o zamówieniu na usługę sprzątania pomieszczeń w budynkach oraz utrzymanie czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
8 Zaproszenie do złożenia oferty na zakup oprogramowania Windows 10 Pro Dev Uplic w ilości 80 sztuk Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
9 Zaproszenie do złożenia oferty na zakup licencji BACKUP EXEC AGENT VMWARE AND HYPER-V oraz licencji BACKUP EXEC AGENT FOR WIN na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
10 Ogłoszenie o zamówieniu na dostawę i montaż mebli biurowych na potrzeby Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>
Strona 1 z 4